Obserwuj nas!

instagram
facebook

domek ikona

mail kontakt@dpfprotect.pl

Skontaktuj się strzałka 

DPF protect

CENNIK REGENERACJI ORAZ CZYSZCZENIA FILTRÓW DPF, FAP, OXY, SRC

NASZE ARTYKUŁY

Filtr DPF (Diesel Particulate Filter) jest kluczowym elementem w układzie wydechowym pojazdów z silnikami diesla. Jego zadaniem jest skuteczne redukowanie emisji szkodliwych cząstek stałych, takich jak sadza i popiół, które
W dzisiejszych czasach, gdy dbanie o środowisko staje się coraz ważniejsze, a ograniczenie emisji szkodliwych substancji jest jednym z głównych celów motoryzacji, systemy DPF (ang. Diesel Particulate Filter), czyli filtry

Skontaktuj się z nami strzałka

strzałka
strzałka

Proces czyszczenia filtrów składa się z 3 głównych etapów:

1. Czyszczenie pneumatyczne - na sucho

2. Czyszczenie na mokro

3. Czyszczenie gorącym powietrzem "Air Pulse"

 

Zanieczyszczony filtr cząstek stałych może doprowadzić do poważnych problemów z silnikiem. Głównym zadaniem filtrów cząstek stałych jest zatrzymywanie cząstek sadzy i innych zanieczyszczeń emitowanych przez silnik, aby chronić środowisko. Kiedy filtr jest zbyt zanieczyszczony, może wystąpić regeneracja nieskuteczna lub w ogóle niemożliwa, co prowadzi do jego zablokowania. To z kolei powoduje ograniczenie przepływu spalin i może wpłynąć na wydajność silnika, a w skrajnych przypadkach doprowadzić do uszkodzenia silnika.

 

Zachowanie czystości i prawidłowego działania filtra przynosi wiele korzyści. Czysty filtr pozwala na optymalne spalanie paliwa, co przekłada się na niższe koszty przeglądów (ze względu na redukcję potencjalnych usterek), oszczędność paliwa (lepsza efektywność), zwiększoną wydajność i moc samochodu. Dlatego regularna konserwacja i regeneracja filtrów cząstek stałych są niezwykle istotne dla utrzymania pojazdu w dobrej kondycji i minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko.

 

 

Skontaktuj się z nami jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się regeneracją filtrów DPF!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Oferujemy profesjonalną regenerację filtrów cząstek stałych DPF/KAT/FAP.

 

Dzięki naszej skutecznej metodzie czyszczenia, zapewniamy usunięcie aż 99% zanieczyszczeń takich jak sadza, popiół, olej silnikowy oraz płyn chłodniczy. Co ważne, nasze działania są bezpieczne dla samego wkładu rdzenia filtra, aby zapewnić jego długotrwałą wydajność.

NASZE TECHNOLGIE USUWAJĄ

% ZANIECZYSZCZEŃ

0
patern
Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF/KAT/FAP

REGENERACJA I CZYSZCZENIE FILTRÓW DPF WSZYSTKICH MAREK

 

 

W zakresie naszych usług oferujemy regenerację i czyszczenie filtrów cząstek stałych do samochodów wszystkich marek i przeznaczenia (dpf/kat/fap). Ponadto mamy możliwość czyszczenia filtrów z maszyn rolniczych, budowlanych, a nawet lokomotyw kolejowych.

 

Przywrócimy filtr do stanu fabrycznego (jego parametrów)!

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF w innowacyjnej maszynie

REGENERACJA I CZYSZCZENIE FILTRÓW CZĄSTEK STAŁYCH (DPF/KAT/FAP)

patern

Projekt i realizacja strony www: JGRAF.pl

DPF protect. © 2023

 

NASZA LOKALIZACJA lokalizacja

 

44-119 Gliwice,

ul. Władysława Sikorskiego 24

 

KONTAKT kontakt

 

mail  kontakt@dpfprotect.pl

telefon +48 791 285 184

 

GODZINY PRACY zegar

 

Pon. - Pt. | 8:00 - 17:00

       Sob. | 8:00 - 13:00

DPF protect

Czyszczenie DPF, sprzedaż zregenerowanych filtrów oraz katalizatorów. Gwarancja na świadczone usługi oraz wszystkie produkty w naszej ofercie.